Дриль DEWALT DCD1007NT-XJ (без АКБ та ЗП)
17 339 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130687
Дриль DEWALT DCD1007NT-XJ (без АКБ та ЗП)В наявності
17 339 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Тип: дриль-шурупокрут. Стан товару: Новий. Живлення: акумулятор. Додатково: поворотна LED-підсвітка з трьома режимами (до 70 люмен). Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 66. Вага, кг: 1.87. Тип двигуна: безщітковий. Тип двигуна: безщітковий. Максимальний діаметр свердління каменю, мм: 13. Особливі властивості: антивібраційна система (E-Clutch). Особливі властивості: електронне регулювання швидкості. Особливі властивості: регулювання крутного моменту. Особливі властивості: автоматичне блокування шпинделя. Максимальний діаметр свердління в сталі, мм: 13. Комплектація: валіза TSTAK. Додатково: ультракомпактний, легкий дизайн. Додатково: патрон з храповиком і автоматичним блокуванням шпинделя. Додатково: міцна металева конструкція трансмісії. Особливі властивості: реверс. Особливі властивості: безщітковий двигун. Додатково: кліпса на корпусі інструмента. Частота ударів, уд/хв: 8500. Особливі властивості: ударний режим. Максимальний діаметр свердління в бетоні, мм: 13. Комплектація: дриль-шурупокрут. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 2000. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 450. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 1200. Діаметр патрона, мм: 13. Тип патрона: швидкозатискний. Додатково: прорезиненная рукоятка. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 169. Особливі властивості: підсвічування. Додатково: антивібраційна система (E-Clutch). Розміри, мм: 440 x 350 x 130. Особливі властивості: блокування кнопки включення. Кількість швидкостей: 3. Частота ударів, уд/хв: 38250. Тип: ударний. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 13. Додатково: металевий патрон 13 мм. Напруга, В: 18. Частота ударів, уд/хв: 22100.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.87 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 66 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 13 |
| Комплектація | без акумулятора та зарядного пристрою, валіза TSTAK, дриль-шурупокрут |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1200|2000|450 |
| Максимальний діаметр свердління в сталі, мм | 13 |
| Максимальний діаметр свердління каменю, мм | 13 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 169 |
| Особливі властивості | автоматичне блокування шпинделя, антивібраційна система (E-Clutch), безщітковий двигун, блокування кнопки включення, електронне регулювання швидкості, підсвічування, реверс, регулювання крутного моменту, ударний режим |
| Режим інструменту | поворотна LED-підсвітка з трьома режимами (до 70 люмен) |
| Розміри, мм | 440 x 350 x 130 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота ударів, уд/хв | 22100|38250|8500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 339 ₴
