Дриль DEWALT DCD85MM1T-QW
17 339 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130707
Дриль DEWALT DCD85MM1T-QWВ наявності
17 339 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Стан товару: Новий. Кількість швидкостей: 2. Живлення: акумулятор. Додатково: магнітний тримач насадок. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 90. Тип: ударний дриль. Особливі властивості: плавне регулювання обертів. Ємність акумулятора, А·год: 4. Додатково: з підсвіткою робочої зони. Тип двигуна: безщітковий. Максимальний діаметр свердління каменю, мм: 13. Комплектація: валіза TSTAK. Особливі властивості: регулювання крутного моменту. Частота ударів, уд/хв: 11050. Особливі властивості: реверс. Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 55. Максимальний діаметр свердління в бетоні, мм: 13. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 2000. Тип патрона: швидкозатискний. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 650. Комплектація: акумулятор. Вага, кг: 1.34. Комплектація: зарядний пристрій DCB1104 - 1 шт.. Додатково: гачок для носіння на ремені. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 13. Напруга, В: 18. Діаметр патрона, мм: 1.5-13. Частота ударів, уд/хв: 34000.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.34 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 1.5-13 |
| Комплектація | акумулятор, валіза TSTAK, зарядний пристрій DCB1104 - 1 шт. |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000|650 |
| Максимальний діаметр свердління каменю, мм | 13 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 90 |
| Особливі властивості | плавне регулювання обертів, реверс, регулювання крутного моменту |
| Режим інструменту | магнітний тримач насадок |
| Тип | ударний дриль |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота ударів, уд/хв | 11050|34000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 339 ₴
