
Іграшкова техніка TechnoDrive 6407KS Scania Пожежна машина
739 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14227947
+380 (95) 729-81-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TECHNODRIVE |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | модель |
| Вага, г | 0.1 кг |
| Тип | пожежна машина |
| Габарити упаковки | 13x32x18 см |
| Гарантійний термін | 1 |
| Для кого | для хлопчиків |
| Додатково | з інерційним механізмом, зі звуковими ефектами, зі світловими ефектами |
| Елементи живлення | 2 x 1,5V R03 ААА |
| Масштаб | 1:43 |
| Матеріал | Метал — пластик |
| Розмір, см | 31 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | наземний транспорт|спеціалізована техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 739 ₴






