-14%

Маршрутизатор Voltronic CPE R103
1 810 ₴
1 559 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12073867
+380 (95) 729-81-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Кількість LAN портів | 1 шт. |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Стан | Новий |
| Стандарт з'єднання | 802.11 g |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга | 5 В |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори активності | LAN індикатор, WIFI 2.4GHz індикатор, живлення, інтернет |
| Брандмауер | Брандмауер (Firewall) |
| Кнопки керування | скидання налаштувань |
| Комплектація | адаптер живлення, маршрутизатор, інструкція |
| Можливість підключення USB пристроїв | 4G-модем, 5G-модем, є |
| Підтримка операційних систем | Android, iOS |
| Радіус дії, кв.м | 40 |
| Розміри, мм | 130 x 130 x 30 |
| Тип | маршрутизатор Wi-Fi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559 ₴






