-34%

Самокат LipSlide Clash Black (SCO-96-24)
1 584 ₴
1 049 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12202687
+380 (95) 729-81-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.8 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр задніх коліс, см | 10 |
| Діаметр передніх коліс, см | 10 |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴



