-57%

Вентилятор Ardesto FT-B25W White
1 799 ₴
769 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11791387
+380 (95) 729-81-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 150 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Призначення | побутовий |
| Функціональні особливості | автоповорот, регулювання кута нахилу, регулювання напряму потоку повітря |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴





