-25%

Вентилятор WetAir SF-1045W
949 ₴
709 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12414297
+380 (95) 729-81-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WetAir |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 250 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Призначення | побутовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴




