-27%

Вентилятор Philips CX5535/00 White
6 699 ₴
4 869 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12501507
+380 (95) 729-81-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 110 |
| Конструкційні особливості | безлопатевий |
| Призначення | побутовий |
| Функціональні особливості | автовідключення, автоповорот, таймер, управління пультом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 869 ₴



