
Вентилятор Arctic Summair 2Go Dark Blue (AEBRZ00028A)
859 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12501557
+380 (95) 729-81-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 91 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.23 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Призначення | побутовий |
| Розміри, мм | 140 x 100 x 33 |
| Функціональні особливості | регулювання кута нахилу |
| Частота обертів, об/хв | 4300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴



